3

2

1

Dowiesz się jak rozwijać swoje kompetencje i talenty, by efektywnie zarządzać marką i osiągać zawodowe sukcesy.

ROZWÓJ OSOBISTY W BIZNESIE

Poznasz praktyczne wskazówki dotyczące planowania i realizacji działań online, które maksymalizują efektywność kampanii marketingowych.

EFEKTYWNE TAKTYKI MARKETINGOWE

Nauczysz się, w jaki sposób budować silną tożsamość marki i skutecznie komunikować się z klientami.

O czym możesz przeczytać  

Cyfrowym Newsletterze?

O czym możesz przeczytać  

Cyfrowym Newsletterze?

STRATEGIA MARKI I KOMUNIKACJI

DOSTĘP DO NOWYCH OFERT

Jako wizjonerka, pokażę Ci podejścia, które odmienią oblicze Twojej marki. Pracując ze mną, otwierasz swoją markę na kreatywne i wyróżniające rozwiązania, które naprawdę działają.

Będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami i wydarzeniami. Jako subskrybent newslettera, zawsze otrzymujesz informacje i zniżki jako pierwszy. To doskonała okazja, aby skorzystać ze specjalnych ofert i rozwijać swoją działalność jeszcze efektywniej.

BEZPŁATNE

MATERIAŁY

Subskrybenci regularnie otrzymują darmowe materiały, takie jak: checklisty, e-booki czy wideo, które nie są dostępne nigdzie indziej. Tworzę te dodatkowe zasoby, aby wspierać Twój rozwój zawodowy i pomagać Ci skuteczniej zarządzać marką.

AUTORSKIE

TREŚCI

Moja wiedza nie ogranicza się tylko

do jednego aspektu marketingu. Jako T-shaped marketerka mam holistyczne podejście do Twojej marki, zapewniając dopasowane rozwiązania.

Zyskujesz dostęp do unikalnych, autorskich treści edukacyjnych, dostępnych wyłącznie dla subskrybentów. Każdego tygodnia otrzymasz wartościowe insighty, które pomogą Ci rozwijać swoje umiejętności i wiedzę w zakresie strategii i marketingu.

Pobierzesz darmowy materiał i co dalej? Zastanawiasz się, jakie treści będziesz otrzymywać i czy warto zostać ze mną na dłużej? To nie jest kolejny newsletter, który zapełni Twoją skrzynkę nieprzydatnymi informacjami, czy linkami do bloga. Każda wiadomość w Cyfrowym Newsletterze jest starannie przygotowana, aby dostarczyć Ci wartościowe i praktyczne treści, które będą odpowiadać na konkretne pytania i wyzwania, z którymi możesz się spotkać. Wszystkie materiały przesyłane w newsletterze są dostępne wyłącznie dla moich subskrybentów i nie znajdziesz ich nigdzie indziej.

Dlaczego warto dołączyć  do newslettera?

WSZYSTKO JASNE, POBIERAM E-BOOKA

Jestem dyplomowaną T-shaped marketerką i strateżką. Specjalizuję się w strategii marki, a także komunikacji marketingowej i wspieram cyfrowe biznesy w kreowaniu silnych i niepowtarzalnych marek. Przygodę z marketingiem cyfrowym rozpoczęłam 8 lat temu. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje pracę w agencji marketingowej, reklamowej, a także w międzynarodowej korporacji, co pozwoliło mi zdobyć szerokie spojrzenie na różnorodne aspekty promocji cyfrowych biznesów. 

 

Zawsze zależy mi na sukcesie moich klientek i współpracuję z kobietami, które mają w sobie siłę i motywację do działania. Pomagam zapanować nad chaosem i uporządkować procesy związane z tworzeniem i promocją marki. W moim newsletterze i darmowych materiałach znajdziesz niezbędne treści, które pomogą Ci zweryfikować, czy podążasz ze swoim biznesem we właściwym kierunku.

Kim jest Cyfrowa  Królowa?

INSPIRUJĄCE

PRZYKŁADY

PRAKTYCZNE

WSKAZÓWKI

CHARAKTERYSTYKA

KAŻDEJ ŚCIEŻKI

+ 30 STRON

KONKRETÓW

Jasne zrozumienie różnic między marką osobistą a firmową
Świadomość korzyści i wyzwań każdej strategii
Umiejętność wyboru odpowiedniej ścieżki dla Twojego biznesu
Narzędzia do świadomego kształtowania przyszłości marki
Inspirujące przykłady skutecznych marek

Po przeczytaniu materiału, zdobędziesz kompleksową wiedzę, która pomoże Ci w świadomym kształtowaniu swojej marki. Oto, co konkretnie zyskasz:

W tym e-booku poznasz definicje, charakterystyki oraz kluczowe różnice między marką osobistą a firmową. Odkryjesz korzyści i wyzwania, jakie niesie każda z tych ścieżek, co pomoże Ci zrozumieć, która opcja najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Dzięki omówionym przykładom oraz praktycznym wskazówkom, dowiesz się, jak wybrać i zastosować strategię, która będzie najbardziej efektywna dla Twojego biznesu.

Czego dowiesz się z materiału ?

Dołącz do społeczności ponad 1000 osób, które tak jak Ty, nieustannie poszukują sposobów na rozwój i doskonalenie swoich marketingowych działań. Pobierz mój bezpłatny ebook "Marka osobista, czy firmowa - co wybrać, aby przyspieszyć rozwój swojej firmy?" i zacznij świadomie kształtować przyszłość Twojego biznesu już dziś. 

Odkryj ścieżkę do sukcesu  Twojej marki

BRZMI ŚWIETNIE, CHCĘ TEN MATERIAŁ

Dołącz do społeczności ponad 1000 osób, które tak jak Ty, nieustannie poszukują sposobów na rozwój i doskonalenie swoich marketingowych działań. Pobierz mój bezpłatny ebook "Marka osobista, czy firmowa - co wybrać, aby przyspieszyć rozwój swojej firmy?" i zacznij świadomie kształtować przyszłość Twojego biznesu już dziś. 

Co zyskasz  po przeczytaniu e-booka?

© 2024 MARTA KRÓL ALL RIGHTS RESERVED

hello@cyfrowa-krolowa.pl

Dołącz do społeczności ponad 1000 osób, które tak jak Ty, nieustannie poszukują sposobów na rozwój i doskonalenie swoich marketingowych działań. Zostaw swój kontakt i zacznij kształtować przyszłość Twojej marki w cyfrowym świecie.

Odezwij  się

Zostańmy w kontakcie