Wybierz opcję dla siebie

Każda konsultacja online jest dostosowana do Twoich indywidualnych potrzeb na podstawie przekazanych informacji. Spotkanie trwa około 60 minut i w trakcie otrzymasz rekomendacje dotyczące działań marketingowych Twojej marki, sugestie zmian oraz propozycje dalszych działań. Skupiamy się na najważniejszych kwestiach strategicznych i biznesowych. Po spotkaniu dostaniesz podsumowanie w formie maila.

 

Jeśli potrzebujesz bardziej rozbudowanego wsparcia, oferuję także mentoring. Dzięki temu wprowadzamy elementy edukacyjne oraz warsztatową pracę nad Twoją marką i działaniami marketingowymi. W takim przypadku ustalamy indywidualny harmonogram spotkań, zapewniając Ci bieżące wsparcie w realizacji Twoich celów.

Szybka porada

Konsultacja, podczas której skupimy się na jednym, konkretnym problemie. To idealny wybór, jeśli potrzebujesz szybkiej porady lub chcesz omówić pilną kwestię dotyczącą Twojej marki

200 zł + VAT

CO ZAWIERA TA OPCJA?

→ Analizę sytuacji wyjściowej

→ Przygotowanie rekomendacji

→ Mailowe podsumowanie

→ 30 minut rozmowy

Popularne

Sesja rozwoju marki

Spotkanie, na którym omówimy praktyczne rozwiązania dla Twoich wyzwań związanych z zarządzeniem marką. Pokażę Ci możliwości ich praktycznego wdrożenia.

350 zł + VAT

CO ZAWIERA TA OPCJA?

→ Analiza sytuacji wyjściowej

→ Przygotowanie rekomendacji

→ Mailowe podsumowanie

→ 60 minut rozmowy

Pakiet konsultacji

Podczas trzech godzinnych spotkań dokładnie przyjrzymy się Twoim wyzwaniom i zaplanujemy praktyczne kroki, które pozwolą osiągnąć zamierzone cele biznesowe.

1000 zł + VAT

CO ZAWIERA TA OPCJA?

→ Analiza sytuacji wyjściowej

→ Pomoc w opracowaniu kompleksowych i spójnych rozwiązań

→ 3 x 60 minut rozmowy

Moja oferta konsultacji marketingowych odpowiada na takie potrzeby, jak omówienie strategii marki, tworzenie planu marketingowego, zwiększenie widoczności marki, poprawa konwersji na stronie internetowej, ulepszenie Twojej oferty czy skuteczniejsze zarządzanie budżetem marketingowym.

 

Nie prowadzisz jeszcze firmy, ale masz świetny pomysł na biznes i nie wiesz, od czego zacząć? Wytłumaczę Ci proces, który należy zaplanować, zanim ruszysz z działaniami i zaczniesz inwestować swoje pieniądze w reklamę.

 

PRZYKŁADOWE TEMATY:

 

Budowanie marki: Twoja marka to nie tylko logo – to cała historia, którą opowiadasz swoim klientom. Mogę opowiedzieć, jak ulepszyć tę historię i sprawić, że Twoja marka będzie jeszcze bardziej rozpoznawalna.

 

Reklamy w social media: Jeśli czujesz, że Twoje posty i reklamy w social media mogą być bardziej efektowne, możemy o tym podyskutować! Przyjrzymy się aktualnym trendom, dowiemy się, jakie treści przyciągają uwagę i jak możesz je wykorzystać, aby wzmocnić swój biznes.

 

Komunikacja marketingowa: Jak opowiadasz o swojej firmie światu? Może da się to zrobić jeszcze lepiej? Podpowiem Ci, jak możesz stworzyć jasny i przekonujący przekaz, który zainteresuje Twoich klientów.

O czym możemy

porozmawiać  

w trakcie spotkania?

O czym możemy porozmawiać  

w trakcie spotkania?

WYPEŁNIJ BRIEF

OPŁAĆ FAKTURĘ

WYBIERZ TERMIN

Jak zamówić 

konsultację?

Jak zamówić konsultację?

+ 100 przedsiębiorców już skutecznie zarządza swoją marką. Czas na Ciebie

Profesjonaliści i przedsiębiorcy indywidualni, którzy pragną budować swoją obecność online, znajdą w moich konsultacjach wsparcie w tworzeniu spójnej strategii i komunikacji. Pomogę Ci wyróżnić się na tle konkurencji i przyciągnąć wymarzonych klientów, którzy docenią Twoje unikalne podejście.

MARKA OSOBISTA

Firmy z sektora MŚP poszukujące praktycznych wskazówek, które uporządkują ich działania marketingowe i wzmocnią komunikację z klientami. Podczas konsultacji online, pomagam firmom wyraźnie zdefiniować swoją markę i uczę, jak efektywnie nią zarządzać, aby osiągnąć zamierzone cele biznesowe.

MARKA FIRMOWA

Wspieram przedsiębiorcze osoby, które są gotowe rozwijać swoje Mikromarki, chcą wprowadzić porządek w swoich działaniach i odkrywać nowe możliwości. Moi klienci to właściciele firm, zarządzający markami oraz menedżerowie odpowiedzialni za marketing.

Kto może skorzystać?

Strategiczne doradztwo

marketingowe

Konsultacje marketingowe to najszybszy i zarazem najbardziej efektywny sposób, by pozyskać wiedzę na temat skutecznych rozwiązań, wykorzystywanych przez silne Mikromarki. Nie musisz czytać setek książek i przerabiać dziesiątek kursów, ponieważ odpowiedzi na interesujące cię pytania otrzymasz na spotkaniu.

WYBIERZ TERMIN DLA SIEBIE

JESTEŚ ZAINTERESOWANA/Y?

Zarezerwuj termin

naszego spotkania

Zarezerwuj termin i następnie opisz problem, który chcesz omówić podczas naszego spotkania. Im więcej informacji podasz, tym bardziej precyzyjna będzie nasze konsultacja.

Opisz dokładnie swój problem, który chcesz rozwiązać i pamiętaj o wypełnieniu ankiety przed naszym spotkaniem. To pozwoli mi przygotować się do rozmowy i zaplanować jej przebieg. 

Usługa jest płatna z góry, więc przed jej wykonaniem wystawiam dla Ciebie fakturę VAT. Możesz opłacić konsultację za pomocą platformy Easy Cart lub napisać do mnie maila i podeślę link do płatności.

3

2

1

Wybierz odpowiedni dla Ciebie czas spotkania, najlepiej zarezer-wować go bezpośrednio w moim kalendarzu. Jeśli nie widzisz dla siebie dogodnego terminu, odezwij się do mnie i wspólnie ustalimy inną porę. 

Dlaczego warto korzystać z konsultacji online? 

Zarówno początkujący przedsiębiorcy, jak i doświadczeni właściciele firm mogą potrzebować wsparcia w optymalizacji swoich procesów. Korzystając z konsultacji online zyskasz:

 

  • Odpowiedzi na kluczowe pytania dotyczące Twojego biznesu, marketingu, komunikacji i marki 

  • Spersonalizowane rekomendacje dostosowane do Twoich unikalnych potrzeb

  • Możliwość edukacji oraz interaktywną formę pracy nad Twoją marką, zwłaszcza przy zakupie pakietu konsultacji

  • Profesjonalne doradztwo strategiczne

  • Konkretne wskazówki, które umożliwią Ci świadome działania i osiąganie zamierzonych celów biznesowych

Idealna opcja dla marek, które chcą uporządkować swoją komunikację, ale nie są gotowe na kompleksową strategię marketingową. W ramach planu przeanalizujemy aktualną sytuację Twojej marki, a następnie tworzymy spójną opowieść o Twoim biznesie, projektując przekaz, który najlepiej odda wartości Twojej marki. 

Zastanawiasz się, jak poprawić wyniki swojego biznesu? Moje konsultacje online pomogą Ci znaleźć odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące marketingu, strategii, komunikacji i budowania marki. Dzięki indywidualnemu podejściu, dostaniesz konkretne rekomendacje dopasowane do Twoich unikalnych potrzeb. Doradzę Ci, jakie działania marketingowe będą dla Ciebie najskuteczniejsze, w jaki sposób nadać właściwy kierunek Twoim inicjatywom oraz jakie zmiany wprowadzić, abyś mógł osiągać zamierzone cele biznesowe.

SPRAWDŹ TERMINY

Odkryj pełen potencjał  Twojego biznesu

© 2024 MARTA KRÓL ALL RIGHTS RESERVED

hello@cyfrowa-krolowa.pl

Dołącz do społeczności ponad 1000 osób, które tak jak Ty, nieustannie poszukują sposobów na rozwój i doskonalenie swoich marketingowych działań. Zostaw swój kontakt i zacznij kształtować przyszłość Twojej marki w cyfrowym świecie.

Odezwij  się

Zostańmy w kontakcie