W swojej karierze miałam okazję współpracować zarówno z dużymi markami, jak i lokalnymi biznesami. Zajmowałam się projektowaniem strategii marketingowej, planowaniem

komunikacji, szkoleniami, doradztwem czy kampaniami reklamowymi.

 

W moim portfolio znajduje się ponad 100 brandów,

które mi zaufały. Poniżej znajdziesz niektóre z nich.

ZALEŻY MI NA

W moim portfolio znajduje się ponad 100 brandów, które mi zaufały. Poniżej znajdziesz niektóre z nich.

W swojej karierze miałam okazję współpracować zarówno z dużymi markami, jak i lokalnymi biznesami. Zajmowałam się projektowaniem strategii marketingowej, planowaniem komunikacji, szkoleniami, doradztwem czy kampaniami reklamowymi.

Długotrwałych relacjach 

biznesowych

PASJA  każdy projekt traktuję jak własny – z entuzjazmem i dbałością o szczegóły.

ROZWÓJ   dzielę się wiedzą i inspiruję do ciągłego rozwoju, otwierając nowe ścieżki dla Twojej marki.

WYZWANIA  nowe projekty i doświadczenia? Jestem zawsze na tak!

PARTNERSTWO  Twój sukces jest moim sukcesem. Ważny jest człowiek i wzajemny szacunek.

KOMUNIKACJA – szczerość i otwartość – bo tylko tak można zbudować coś wartościowego.

Wartości, którymi kieruję się w pracy

Wierzę głęboko, że sukces w biznesie rodzi się z wartości, które są wspólne zarówno dla mnie, jak i dla osób, z którymi pracuję. To one kształtują naszą współpracę, tworząc fundament oparty na wzajemnym zaufaniu, szacunku i otwartości. W mojej pracy kieruję się zasadami, które nie tylko definiują moje podejście do każdego projektu, ale także budują mosty między mną a moimi klientami, pozwalając na tworzenie autentycznych i trwałych relacji.

Jak możemy  wspólnie 

popracować nad rozwojem Twojej marki?

Jak możemy wspólnie popracować nad rozwojem Twojej marki?

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ

Do zobaczenia!

 

Opowiedz mi, z jakimi wyzwaniami mierzy się Twoja firma. Skontaktuj się ze mną i umów bezpłatne spotkanie.

SPRAWDZAM WOLNE TERMINY

Moja misja

Pracę na swoim zaczynałam jako freelancer, zajmując się projektowaniem komunikacji reklamowej dla klientów. Realizowałam płatne kampanie w social media, prowadziłam konsultacje reklamowe i szkolenia. w 2022 roku zrezygnowałam z etatu i założyłam własną firmę. Pracując z klientami, zauważyłam, że wiele osób boryka się z podobnymi wyzwaniami – brak spójnej strategii, nieefektywne działania marketingowe, które często prowadzą do marnowania zasobów. Moja misja stała się jasna: przekształcić podejście firm do marketingu cyfrowego, odchodząc od powierzchownych rozwiązań na rzecz głębszego, strategicznego podejścia. Chcę, aby każda osoba, która zarządza własną marką, zrozumiała, że dobrze zaplanowana strategia i przemyślana komunikacja to fundamenty silnego i rozpoznawalnego brandu.

NOWE TECHNOLOGIE

Pracuję z markami, które tworzą lub sprzedają nowoczesne sprzęty technologiczne i urządzenia smart, projektując dla nich unikalną komunikację, która skutecznie dociera do nowoczesnych konsumentów poszukujących inteligentnych rozwiązań ułatwiających życie codzienne.

ŚWIAT DZIECIĘCY

Współpracuję z markami oferującymi produkty i usługi dla najmłodszych, tworząc przestrzeń, w której innowacyjność łączy się z zabawą i edukacją, odpowiadając na potrzeby dzieci i rodziców.

ROZWÓJ OSOBISTY 

Specjalizuję się we współpracy z coachami, psychologami oraz ekspertami rozwoju osobistego, pomagając im w budowaniu marki osobistej, która rezonuje z ich odbiorcami. Wspólnie tworzymy strategie, które inspirują do zmiany i rozwoju.

EDUKACJA I KARIERA

Moja praca koncentruje się na wspieraniu osób i organizacji tworzących kursy edukacyjne, książki, ebooki i inne materiały, które mają na celu wspomaganie rozwoju osobistego oraz zawodowego.

LIFESTYLE 

 Wspieram marki lifestyle'owe, które definiują codzienne życie konsumentów, od beauty i mody, przez turystykę, aż po zdrowie. Pomagam im w kreowaniu komunikacji, która inspiruje i angażuje, tworząc marki, które odzwierciedlają dynamikę współczesnego życia.

KREATYWNI TWÓRCY

Od artystów po pisarzy, wspieram twórców w promowaniu ich dzieł i idei. Pomagam w projektowaniu komunikacji, która podkreśla unikalność ich pracy i buduje most między twórczością a odbiorcami.

W mojej pracy jako strateżka i konsultant marketingowy skupiam się na współpracy z markami z różnych sektorów, które łączy jedno – chęć wyróżnienia się na rynku i zbudowania silnej, rozpoznawalnej obecności cyfrowej. Oto branże, z którymi najczęściej współpracuję:

Specjalizacje

JESTEM MARTA KRÓL

Jestem dyplomowaną T-shaped marketerką i strateżką. Przygodę z marketingiem cyfrowym rozpoczęłam 8 lat temu i od tego czasu rozwijam swoje umiejętności, łącząc kreatywną intuicję z analitycznym sposobem myślenia. Zawsze trzymam rękę na pulsie trendów, nowinek i ciekawostek związanych z marketingiem, a planowanie i wyznaczanie celów to moja specjalność. Do każdego wyzwania podchodzę holistyczne, wykorzystując szerokie spektrum mojej wiedzy i doświadczenia. W swoich projektach opieram się na metodzie Design Thinking, która pozwala mi tworzyć rozwiązania oparte na głębokim poznaniu potrzeb klientów. Największą satysfakcję oraz efektywność działania osiągam w pracy, która wymaga strategicznego namysłu, kreatywnego myślenia oraz tworzenia nowych rozwiązań. 

Pomagam markom dać się zauważyć  w cyfrowym świecie

Godzin poświęconych na naukę i rozwój

0

+

Lat doświadczenia w marketingu

0

h

+

Projektów, konsultacji i warsztatów 

0

+

Współprac z różnymi brandami

Jako Cyfrowa Królowa, wspieram mikromarki w kreowaniu silnych strategii i spójnej komunikacji. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje pracę w agencji marketingowej, reklamowej, a także w międzynarodowej korporacji, co pozwoliło mi zdobyć szerokie spojrzenie na różnorodne aspekty promocji cyfrowych biznesów. Jestem też absolwentką kierunku Mediaworking na Collegium Da Vinci, który ukończyłam z wyróżnieniem, a moją pracę na temat wykorzystania psychologii w promocji marki osobistej możesz przeczytać tutaj.

Jak to się stało, że

znam się na markach? 

© 2024 MARTA KRÓL ALL RIGHTS RESERVED

hello@cyfrowa-krolowa.pl

Dołącz do społeczności ponad 1000 osób, które tak jak Ty, nieustannie poszukują sposobów na rozwój i doskonalenie swoich marketingowych działań. Zostaw swój kontakt i zacznij kształtować przyszłość Twojej marki w cyfrowym świecie.

Odezwij  się

Zostańmy w kontakcie