Jestem certyfikowaną specjalistką ds. reklamy internetowej oraz komunikacji i strategii w Social Media. Przygodę z digital marketingiem rozpoczęłam prawie 7 lat temu i od tego czasu nieustannie rozwijam swoje umiejętności w tym obszarze. Łączę w sobie kreatywną intuicję z analitycznym sposobem myślenia. Zawsze trzymam rękę na pulsie trendów, nowinek i ciekawostek związanych z marketingiem, a planowanie i wyznaczanie celów to moja specjalność. Wiedzę z różnorodnych obszarów digital marketingu dodatkowo zgłębiam w Collegium Da Vinci na kierunku Mediaworking.

 
Największą satysfakcję oraz efektywność działania osiągam w pracy, która wymaga strategicznego namysłu, kreatywnego myślenia oraz tworzenia nowych rozwiązań. Codzienne wyzwania to dla mnie przyjemność. Lubię wyznaczać cele i dążyć do ich realizacji.

KIM JESTEM?

Marek w moim

portfolio

50+

Zrealizowanych

kampanii

100+

Lat doświadczenia

w marketingu

6+

Budowanie wizerunku marek i kreowanie treści reklamowych, które skupiają uwagę, angażują i sprzedają to moja praca. Tworzę skuteczne reklamy i komunikaty marketingowe, opierając się na komunikacji dwukierunkowej. Lubię poznawać swoich odbiorców i wiedzieć, do kogo kieruję przekaz. Moimi treściami zawsze staram się odpowiadać na problemy i zainteresowania klientów. 

 

Jako Cyfrowa Królowa wspieram mikromarki w planowaniu działań contentowych. Pomagam klientom rozwinąć swój biznes poprzez budowę spójnych i autentycznych marek osobistych. Projektuję lejki marketingowe, planuję i realizuję skuteczne kampanie w Social Media. Prowadzę konsultacje w zakresie marketingu internetowego, a także szkolę małe firmy, jak zaplanować działania i komunikację w mediach społecznościowych

 

Wyznaję holistyczne podejście do marketingu. W swojej pracy wspieram mikromarki głównie działaniach reklamowych oraz w planowaniu działań contentowych. Pomagam także klientom rozwijać ich biznesy poprzez budowę spójnych i autentycznych marek osobistych. Szkolę małe firmy, jak zaplanować działania i komunikację w mediach społecznościowych. Swoje doświadczenie zdobywałam w agencji marketingowej, reklamowej oraz w międzynarodowej korporacji, pracując zarówno z małymi, lokalnymi markami, a także z dużymi markami zagranicznymi

W CZYM SIĘ SPECJALIZUJĘ?

W swojej karierze miałam okazję współpracować zarówno z dużymi markami, jak i lokalnymi biznesami. Zajmowałam się projektowaniem strategii, szkoleniami oraz płatnymi kampaniami w Social Media i Google. W moim portfolio znajduje się ponad 50 brandów, z którymi współpracowałam. Poniżej znajdziesz niektóre z nich.

CO NA TEMAT WSPÓŁPRACY ZE MNĄ MÓWIĄ INNI?

Miałam przyjemność współpracować z Martą Król przy tworzeniu długoterminowej kampanii reklamowej dla mojej marki. Terminowość, przejrzystość kampanii, dopasowanie działań do budżetu, a przy okazji świetny kontakt to tylko kilka atutów współpracy. Polecam z całego serca!

Marta zrobiła audyt mojego profilu na Instagramie, zwróciła uwagę na mnóstwo detali, o których ja nawet nie pomyślałam. Do zadania podeszła bardzo profesjonalnie. Dzięki tym wskazówkom na pewno uda mi się wiele zmienić na swoim profilu. Kontakt z Martą to czysta przyjemność. Bardzo Ci dziękuję za pomoc i polecam wszystkim z całego serca!

Izabela Nowicka

​​​​​​​Ela Zińczuk

Marta to profesjonalistka. Jestem pod wrażeniem jej dokładności. Dzięki wysokiej jakości usług Marty jestem w stanie rozwijać skutecznie swój biznes w social mediach, ponieważ jej wskazówki okazały się niezwykle praktyczne, a przy tym bardzo spójne z treściami, które tworzę. Dziękuję bardzo, Marta!

Magdalena Brzoza

Studio Brzoza

Mądre Sówki

Rozmowy i zmiany

SPRAWDŹ MARKI,

KTÓRE MI ZAUFAŁY

Zapoznaj się z zasadami przetwarzania danych

 

Zapisz się do Cyfrowego GreenLetter'a, a będę wysyłać Ci najlepsze tipy i newsy z marketingowego świata.

ZOSTAŃMY W KONTAKCIE