Ta wersja regulaminu obowiązuje od 6 marca 2023. Zastrzegam sobie prawo do zmiany jego treści.

W przypadku jakichkolwiek zastrzeżeń, czy uwag dotyczących niniejszej usługi, możesz je zgłosić, wysyłając wiadomość na adres: hello@cyfrowa-krolowa.pl. Takie zgłoszenie powinno zawierać następujące dane:

 

  • Imię i nazwisko

  • Adres do korespondencji

  • Adres e-mail

  • Treść Twojego zgłoszenia

 

W ciągu 3 dni roboczych od wpłynięcia Twojego zgłoszenia potwierdzę jego otrzymanie i odpowiem na nie, wysyłając Ci wiadomość na wskazany adres w terminie 14 dni.

W dowolnym momencie możesz zrezygnować z otrzymywania treści za pomocą newslettera, nie podając przyczyny. Wystarczy kliknąć w przycisk rezygnacji, który znajduje się w stopce każdej wiadomości. Możesz także wysłać do mnie wiadomość z informacją o chęci rezygnacji na adres hello@cyfrowa-krolowa.pl. Jeśli zrezygnujesz, nie będziesz otrzymywać ode mnie newslettera, w każdej chwili jednak możesz zapisać się ponownie.

W zamian za zapis do Cyfrowego Newslettera oferuję prezent w postaci e-booka lub materiału wideo (Lead Magnet). Materiał dostarczę niezwłocznie po potwierdzeniu zapisu, poprzez wysyłkę wiadomości na podany w formularzu adres e-mail, która będzie zawierała link do pobrania lub uzyskania dostępu. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody na przesyłanie Newslettera, możesz dokonać zakupu materiałów, przez określoną przeze mnie cenę. W tym celu musisz skontaktować się ze mną, wysyłają wiadomość na adres mailowy: hello@cyfrowa-krolowa.pl

 

Pamiętaj, że materiały korzystają z ochrony prawa autorskiego i są udostępniane wyłącznie do własnego użytku. Jakiekolwiek inne sposoby korzystania z przesłanych materiałów, w szczególności dalsze kopiowanie, powielanie, utrwalanie lub rozpowszechnianie naruszają moje prawa.

PRZESYŁANIE ZGŁOSZEŃ

REZYGNACJA Z USŁUGI

LEAD MAGNET I WŁASNOŚĆ INTELEKTUALNA

W momencie potwierdzenia przez Ciebie zapisu do Cyfrowego Newslettera, zawieramy umowę o świadczenie usługi Newslettera. W ramach umowy Ty wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na podany adres, ja natomiast jestem zobowiązana do wysyłki newslettera, a także dostarczenia Lead Magnet.

ZAWARCIE UMOWY

Aby dołączyć do newslettera, musisz posiadać urządzenie z dowolnym, aktualnym systemem operacyjnym, dostępem do Internetu i standardowej przeglądarki internetowej. Niezbędny będzie także aktywny adres poczty e-mail. Aby korzystać z Lead Magnet, w zależności od rodzaju materiałów, będziesz potrzebować:

 

 Dla plików .pdf - dowolnego programu, który obsługuje pliki w formacie .pdf

 Dla materiałów wideo - aktywnego konta na portalu YouTube

Chcąc dołączyć do mojego newslettera, musisz wypełnić formularz zapisu, który znajduje się na stronie www.cyfrowa-krolowa.pl. We wskazanym miejscu należy podać swoje imię, a także adres mailowy. Co się stanie po wpisaniu danych?

 

 Musisz zalogować się na swoją pocztę, podaną w formularzu;

 Potwierdzić chęć dołączenia do newslettera, poprzez kliknięcie linku w wiadomości;

 Zostaniesz przekierowana do strony potwierdzającej zapis;

 I gotowe, jesteś na mojej liście i możesz cieszyć się darmowym materiałem.

 

Zapisując się do Cyfrowego Newslettera zobowiązujesz się podać swoje prawdziwe dane i korzystać z usługi zgodnie z jej przeznaczeniem, regulaminem, a także obowiązującymi przepisami prawa.

WYMOGI TECHNICZNE

ZAPIS DO CYFROWEGO NEWSLETTERA

To bezpłatna usługa świadczona drogą elektroniczną, którą realizuję tylko i wyłącznie za Twoją zgodą. Polega ona na przesyłaniu treści na Twojego maila, którego otrzymałam przy zapisie. Treści mogą zawierać materiały edukacyjne, informacje o wydarzeniach, nowych poradnikach, produktach i usługach, a także inne informacje handlowe i marketingowe.

CO TO JEST CYFROWY NEWSLETTER?

KONTAKT

CZEŚĆ!

Cieszę się, że zainteresowały Cię moje treści. Jestem Marta i świadczę usługi marketingu internetowego oraz tworzę treści cyfrowe.

 

Poniżej znajdziesz regulamin, w którym są zawarte informacje dotyczące usługi, jaką jest Cyfrowy Newsletter, a także informacje na temat dostarczania treści cyfrowych w zamian za dołączenie do grona moich subskrybentów.

Evergreen Agency Marta Król

Białych 3/2, Rybnik 44-200

NIP: 6423239757

Regulamin Cyfrowego Newslettera

© 2024 MARTA KRÓL ALL RIGHTS RESERVED

hello@cyfrowa-krolowa.pl

Dołącz do społeczności ponad 1000 osób, które tak jak Ty, nieustannie poszukują sposobów na rozwój i doskonalenie swoich marketingowych działań. Zostaw swój kontakt i zacznij kształtować przyszłość Twojej marki w cyfrowym świecie.

Odezwij  się

Zostańmy w kontakcie