Zobacz, co otrzymasz w ramach szkoleń:

INSPIRACJE

DO DZIAŁANIA

Pokażę Ci inspirujące przykłady działań innych polskich marek. Razem omówimy, co sprawia, że te działania są skuteczne i jak możesz je zastosować we własnej strategii. Zobaczysz, jakie rozwiązania działają w praktyce, a także przygotujesz nowe, kreatywne pomysły.

PRAKTYCZNE NARZĘDZIA

Podczas szkoleń zapoznam Cię ze sprawdzonymi metodami i narzędziami, które sama wykorzystuję w swojej codziennej pracy. Nauczysz się, jak efektywnie korzystać z tych narzędzi, aby wzmocnić działania marketingowe i poprawić wyniki swojej marki.

KONKRETNĄ WIEDZĘ

Moje szkolenia to nie tylko teoria, ale przede wszystkim praktyczne warsztaty. Będziemy pracować na przykładzie Twojej marki, dzięki czemu od razu zastosujesz zdobytą wiedzę w praktyce. Skupiam się na realnych wyzwaniach i konkretnych rozwiązaniach.

Dlaczego warto szkolić się ze mną?

Inwestowanie w rozwój to jedna z najbardziej opłacalnych decyzji, jaką możesz podjąć dla swojej firmy lub kariery. Bez odpowiednich kompetencji, łatwo jest wydawać pieniądze na nieskuteczne działania, które nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Skorzystaj z mojego doświadczenia i wybierz specjalistyczne szkolenia, które pomogą Ci zrozumieć rynek i potrzeby Twoich klientów oraz jak wykorzystać media cyfrowe do skutecznego promowania Twojego biznesu. Jestem praktykiem z wieloletnim doświadczeniem, więc podzielę się z Tobą sprawdzonymi i efektywnymi taktykami oraz pomogę podnieść kompetencje Twoje lub Twojego zespołu.

 

Pamiętaj, że dbając o rozwój swój lub swoich pracowników, rozwijasz swój biznes. Dzięki moim szkoleniom już wiele osób poznało nowe możliwości rozwoju swojego biznesu i zyskało nową perspektywę na cyfrowy marketing. 

SPRAWDŹ PROGRAMY

Co mówią uczestnicy?

Poznaj opinie osób, które zdecydowały się wziąć udział w moich szkoleniach.

Stawiam na budowanie partnerskich relacji, które pozwalają mi lepiej zrozumieć i wspierać Twój biznes. Traktuję Twoje wyzwania i cele jako własne, co przekłada się na nasz wspólny sukces.

Korzystając z mojego doświadczenia

oraz sprawdzonych i autorskich procesów, zapewniasz sobie rozwiązania, które realnie przekładają się na wzrost Twojej marki.

Jako wizjonerka, pokażę Ci podejścia, które odmienią oblicze Twojej marki. Pracując ze mną, otwierasz swoją markę na kreatywne i wyróżniające rozwiązania, które naprawdę działają.

Moja wiedza nie ogranicza się tylko

do jednego aspektu marketingu. Jako T-shaped marketerka mam holistyczne podejście do Twojej marki, zapewniając dopasowane rozwiązania.

Stwórz markę z charakterem dzięki praktycznym szkoleniom

Wybierz praktyczne szkolenia w formie warsztatów, gdzie uczestnicy są aktywnie zaangażowani w ćwiczenia i zadania. Taka forma nauki pozwoli Ci natychmiast zastosować zdobytą wiedzę w swoim biznesie. Poznaj zasady panujące w cyfrowym świecie i wznieś swoją firmę na wyższy poziom dzięki nowym umiejętnościom.

SPRAWDŹ PROGRAMY

Jakie są Twoje potrzeby?

Dla całych zespołów, a także dla osób zarządzających zespołami marketingowymi, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje. Skupiam się na dostarczeniu praktycznych umiejętności, które pomogą Twoim pracownikom efektywnie realizować strategię marketingową i osiągać wyznaczone cele. 

Dla osób, które tworzą własną markę, freelancerów działających online, oraz tych, którzy zajmują się marketingiem i chcą poszerzyć swoje umiejętności. Te szkolenia są idealne dla każdego, kto pragnie samodzielnie zarządzać swoją marką i efektywnie działać w cyfrowym świecie.

CHCĘ WZMOCNIĆ MÓJ ZESPÓŁ

CHCĘ SAM(A) ZARZĄDZAĆ MARKĄ

#MARKETING & STRATEGIA

Szkolenie dedykowane 

(indywidualny program)

Szukasz kompleksowego szkolenia dostosowanego do potrzeb Twojej firmy? Oferuję spersonalizowane programy szkoleniowe, które obejmują szeroki zakres zagadnień związanych z marketingiem internetowym. Wspólnie z Tobą opracuję unikalny program, który odpowie na konkretne wyzwania i cele Twojego biznesu. 

#KOMUNIKACJA

Skuteczna komunikacja

Twojej marki

Naucz się opowiadać o swoim biznesie w sposób, który przyciągnie idealnych klientów. Podczas tego interaktywnego warsztatu, wypracujemy kluczowe elementy strategii komunikacji Twojej marki. Dowiesz się m.in jak określić najważniejsze cele komunikacyjne, stworzyć profil idealnego klienta, oraz pozycjonować swoją markę na rynku. 

#REKLAMA

Planowanie reklam 

w Social Media

Idealna opcja dla marek, które chcą uporządkować swoją komunikację, ale nie są gotowe na kompleksową strategię marketingową. W ramach planu przeanalizujemy aktualną sytuację Twojej marki, a następnie tworzymy spójną opowieść o Twoim biznesie, projektując przekaz, który najlepiej odda wartości Twojej marki. 

Zdobądź uwagę w cyfrowym świecie dzięki strategicznemu podejściu do reklam. To szkolenie nauczy Cię, jak tworzyć skuteczne kampanie reklamowe na bazie lejka marketingowego. Nauczysz się, jak projektować przekazy reklamowe oraz przygotowywać odpowiednie treści na stronę. Dowiesz się, jak wszystkie te elementy wpływają na sukces Twoich kampanii.

Odkryj pełen potencjał  Twojego biznesu

© 2024 MARTA KRÓL ALL RIGHTS RESERVED

hello@cyfrowa-krolowa.pl

Dołącz do społeczności ponad 1000 osób, które tak jak Ty, nieustannie poszukują sposobów na rozwój i doskonalenie swoich marketingowych działań. Zostaw swój kontakt i zacznij kształtować przyszłość Twojej marki w cyfrowym świecie.

Odezwij  się

Zostańmy w kontakcie