Absolutnie, tak! Inwestowanie w rozwój jest jedną z najbardziej opłacalnych decyzji, jaką możesz podjąć dla swojej firmy lub kariery. Bez odpowiedniej wiedzy, łatwo jest wydawać pieniądze na nieskuteczne działania marketingowe. Szkolenia pomogą Ci unikać kosztownych błędów oraz zrozumieć rynek i potrzeby Twoich klientów.

 

DBAJĄC O ROZWÓJ SWÓJ LUB SWOICH PRACOWNIKÓW, ROZWIJASZ SWÓJ BIZNES.

 

Poznaj opinie osób, które zdecydowały się wziąć udział w moich szkoleniach.

CZY WARTO INWESTOWAĆ W ROZWÓJ?

SZKOLENIA PRAKTYCZNE

SPRAWDZAM SZCZEGÓŁY

SZKOLENIE DEDYKOWANE

Szukasz szkolenia, które obejmie szersze zagadnienia związane z marketingiem internetowym? Stworzę dla Twojej firmy spersonalizowany program szkolenia.

SPRAWDZAM SZCZEGÓŁY

SOCIAL ADS W PRAKTYCE

Nie wiesz, jak zaprojektować skuteczne kampanie w mediach społecznościowych? Pokażę Ci w praktyce, jak to zrobić, by osiągnąć satysfakcjonujące wyniki.

SPRAWDZAM SZCZEGÓŁY

KOMUNIKACJA W SOCIAL MEDIA

Dobranie odpowiednich mediów i komunikacja w nich są dla Ciebie wyzwaniem? Pomogę Ci zaplanować działania i wyznaczyć odpowiedni kierunek.

WIĘCEJ O MNIE

ZOBACZ PROGRAMY →

0

Godzin szkoleń dla klientów

+

Lat marketingowego

doświadczenia

0

+

Wiem, jak ważne jest budowanie marki osobistej w biznesie, dlatego dla przedsiębiorczych osób przygotowałam warsztaty indywidualne z personal brandingu. Podczas warsztatów wspólnie wypracujemy spójną i wyróżniającą Cię strategię marki osobistej.

SPRAWDZAM SZCZEGÓŁY

PERSONAL BRANDING

Warsztaty dla osób, które chcą działać w Internecie pod własnym nazwiskiem. Podczas spotkania 1:1 wypracujemy strategię dla Twojego personal brandu.

 

ODKRYJ PEŁEN POTENCJAŁ TWOJEGO BIZNESU W ŚWIECIE CYFROWYM

Skorzystaj z mojego doświadczenia marketingowego i wybierz specjalistyczne szkolenia, które pomogą Ci zrozumieć, jak wykorzystać media cyfrowe do skutecznego promowania Twojego biznesu i budowania silnych relacji z klientami. Jestem praktykiem z wieloletnim doświadczeniem, więc podzielę się z Tobą sprawdzonymi i efektywnymi strategiami oraz pomogę podnieść kompetencje Twoje lub Twojego zespołu.

 

Poznaj nowe możliwości rozwoju swojego biznesu i zyskaj nową perspektywę na cyfrowy marketing. 

Zrozum cyfrowy świat i wskocz ze swoim biznesem na wyższy poziom.

Szkolenia z marketingu internetowego Cyfrowa Królowa Marta Król

WARSZTATY

Szkolenia marketingowe

Zapoznaj się z zasadami przetwarzania danych

 

Zapisz się do Cyfrowego GreenLetter'a, a będę wysyłać Ci najlepsze tipy i newsy z marketingowego świata.

ZOSTAŃMY W KONTAKCIE