Możesz liczyć na zaangażowanie

i skoncentrowanie na Twoich potrzebach. Współpracuję z osobami, którym naprawdę mogę pomóc i często dostarczam więcej, niż mamy zapisane w umowie. 

Do marketingu podchodzę strategicznie.

 Wierzę, że dobrze opracowany plan to najskuteczniejszy sposób na rozwój Twojej marki. Masz pewność, że współpracujesz z osobą, która wie, co robi.

Jestem T-shaped marketerką.

Co to oznacza? Oprócz specjalizacji z zakresu reklam i social media posiadam wiedzę o szerokim spektrum dostępnych strategii i narzędzi marketingowych.

BRZMI ŚWIETNIE, UMAWIAM SIĘ!

CO MNIE WYRÓŻNIA?

SPRAWDZAM DOSTĘPNE TERMINY

JAKIE KORZYŚCI ZYSKASZ UMAWIAJĄC SIĘ NA KONSULTACJĘ?

CO NIECO O MNIE

Nazywam się Marta, jestem dyplomowaną specjalistką od strategii i komunikacji marketingowej. Od 7 lat zajmuję się planowaniem i wdrażaniem skutecznych rozwiązań marketingowych w cyfrowym świecie. 

0

Marek w

portfolio

+

0

Zrealizowanych

kampanii w Internecie

+

Lat doświadczenia

w marketingu online

0

+

Dowiesz się, w jakich mediach reklamować swoją działalność

Uzyskasz marketingowe rekomendacje dla Twojego biznesu

Poznasz sposoby na dotarcie do klienta i zwiększenie sprzedaży

Dla osób tworzących 

produkty cyfrowe

Dla freelancerów, którzy reklamują swoje usługi w sieci

Dla przedsiębiorczych osób, prowadzących biznesy online

Komunikacja marketingowa: Jak opowiadasz o swojej firmie światu? Może da się to zrobić jeszcze lepiej? Podpowiem Ci, jak możesz stworzyć jasny i przekonujący przekaz, który zainteresuje Twoich klientów.

Reklamy w social media: Jeśli czujesz, że Twoje posty czy reklamy w social media mogą mieć więcej poweru, to też damy radę! Przyjrzymy się, co jest teraz na topie, jakie treści przyciągają ludzi i jak to wykorzystać dla Twojego biznesu.

Budowanie marki: Twoja marka to nie tylko logo - to cała historia, którą opowiadasz swoim klientom. Mogę opowiedzieć, jak ulepszyć tę historię i sprawić, że Twoja marka będzie jeszcze bardziej rozpoznawalna.

Strategia marketingowa: Możemy porozmawiać o tym, co już robisz w swojej firmie pod kątem marketingu, a potem razem wymyślimy, jak to podkręcić. Może jakieś świeże pomysły? Jakieś nowe kierunki? Zobaczymy!

Nie zastanawiaj się dłużej, Twój biznes tylko na tym skorzysta. Czekam na Ciebie z ogromem pomysłów i energii, którą chcę wykorzystać, aby pomóc Ci zrobić kolejny krok w kierunku sukcesu

 

📅 Zarezerwuj bezpłatne spotkanie w moim kalendarzu, zanim wyprzedzi Cię konkurencja!

Wiem, że prowadzenie własnego biznesu to nie lada wyzwanie. Ale co powiesz na małe wsparcie? Oferuję Ci darmowe spotkanie, podczas którego przekopujemy się przez dżunglę cyfrowego marketingu, aż do tych najcenniejszych skarbów. Podpowiem Ci, jak opracować skuteczną strategię marketingową, jak tworzyć porywające reklamy w mediach społecznościowych i jak skomunikować ofertę Twojej firmy w przyciągający sposób. To nie wszystko! W trakcie konsultacji możesz także dowiedzieć się, jak ludzie podejmują decyzje zakupowe i jak Ty możesz wykorzystać tę wiedzę do budowania efektywnych strategii cyfrowych.

 

Brzmi ciekawie?

Podczas naszego spotkania przyjrzę się bliżej temu, co robisz teraz, a potem przekażę Ci garść praktycznych informacji, które możesz wykorzystać w promocji swojego cyfrowego biznesu.


 

To tylko kilka pomysłów. Pamiętaj, to jest Twoje spotkanie i Ty decydujesz, o czym będziemy rozmawiać. Możemy skupić się na jednym temacie albo poruszyć wszystko po trochu - jak wolisz. Jestem tu po to, żeby Ci pomóc.

W trakcie 30-minutowego spotkania poruszymy różne tematy, związane z promocją Twojego biznesu w Internecie:

DLA KOGO JEST TA USŁUGA?

Czy zastanawiał*ś się kiedyś, jak wykorzystać pełnię możliwości, jakie daje cyfrowy świat dla Twojego biznesu? Jeśli tak, to zapraszam Cię na darmową konsultację, podczas której przyjrzymy się Twojemu biznesowi z nowej perspektywy.

Konsultacja marketingowa

SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ WIEDZY

CO MÓWIĄ KLIENCI NA TEMAT WSPÓŁPRACY ZE MNĄ?

O CZYM MOŻEMY POROZMAWIAĆ?

CZYM SĄ KONSULTACJE MARKETINGOWE?

© 2024 MARTA KRÓL ALL RIGHTS RESERVED

hello@cyfrowa-krolowa.pl

Dołącz do społeczności ponad 1000 osób, które tak jak Ty, nieustannie poszukują sposobów na rozwój i doskonalenie swoich marketingowych działań. Zostaw swój kontakt i zacznij kształtować przyszłość Twojej marki w cyfrowym świecie.

Odezwij  się

Zostańmy w kontakcie